Výtvarný ateliér Malování a kreslení pořádá Den otevřených dveří

Nový školní rok začíná 5. 9. 2016 a výtvarný ateliér Malování a kreslení již zahájil zápis do svých kurzů. Tento příjemný ateliér s velmi individuálním přístupem naleznete v Balbínově ulici č. 28 v Praze 2 na Vinohradech. Zájemci různého věku se mohou přihlásit na kurzy nespočtu různých výtvarných technik pod vedením profesionálních umělců.

"Výtvarný ateliér Malování kreslení je neziskovou organizací, jejímž cílem je poskytovat výuku výtvarného umění dětem, mládeži, dospělým a seniorům v nejvyšší možné kvalitě a úrovni. Výtvarné kurzy jsou vedeny akademickými malíři, sochaři, architekty a designery. Přijďte se k nám po telefonické domluvě podívat a přesvědčit o kvalitě našich služe," říká Nina Mainerová, ředitelka a jednatelka spolku.

Nabídka kurzů je velmi pestrá a ten odpovídající nalezne začátečník i pokročilý. Vybírat lze například z různých druhů kresby a malby – kurzy portrétů, figurální kresby, olejomalby, akvarelu, ale dokonce i sochařský, grafický, keramický kurz či oděvní díla atp. Pokud byste si stále nebyli jisti výběrem toho správného kurzu, tak skvělou příležitostí pro rozhodnutí je Den otevřených dveří, který je na adrese ateliéru pořádán ve čtvrtek 1. 9. od 12 do 20 hodin. Kromě získání lepší představy o atmosféře kurzů se můžete osobně setkat i s lektory, konzultovat své práce a navíc každý návštěvník obdrží malý dárek.

 

Výtvarný ateliér Malování a kreslení – kontakt:

Ing. arch. Nina Mainerová,

www.malovanikresleni.cz

telefon: 777 422 022

Zveřejněno: 04.08.2016 – webadmin@praha2.cz
Vytisknout