Pomoc občanům Prahy 2 při očkování

Milí spoluobčané, chcete se nechat očkovat proti nemoci Covid-19 a splňujete aktuální věkovou hranici? Žijete v Praze 2? Pokud potřebujete pomoci s registrací a byli byste rádi naočkováni v blízké VFN v Praze, rádi Vám pomůžeme.
Vaše zdraví je pro nás jednoznačnou prioritou. Chceme, abyste měli k očkování přístup co nejrychleji a nemuseli komplikovaně dojíždět daleko od svého bydliště. Proto naše starostka
Jana Čenochová a místostarostka pro sociální oblast
Alexandra Udženija
domluvily spolupráci s
Všeobecnou fakultní nemocnicí v Praze – VFN
na Karlově náměstí. Nemusíte tak spoléhat na centrální registr očkování ani zbytečně stát fronty před očkovacími centry.
Budete-li chtít využít naší nabídky na zprostředkování očkování, stačí, když se obrátíte na naši bezplatnou informační linku 800 600 604, která bude dostupná v pracovní dny (po–pá), vždy od 8.00 do 16.00 hodin.
Vše Vám vysvětlíme a na základě Vašeho zájmu o očkování vytvoříme harmonogram, podle kterého budete kontaktováni a dozvíte se termín a čas očkování. To bude probíhat v očkovacím centru Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, se kterou má naše městská část dlouhodobě velmi dobrou spolupráci.
Pokud víte o lidech, kterých se očkování v této fázi týká, předejte jim, prosím, tuto informaci nebo kontakt na výše uvedenou linku.

Děkujeme!

Callcentrum k očkování