Jak se v POKECu chystáme na léto

Konečně se dostavilo teplo a sluníčko. Člověku může být zase trochu veseleji. Ale i tak nás může jako naschvál potkat životní katastrofa, najednou jako by sluníčko ne­existovalo, všechno zčerná.

Až se to stane, jděte se projít, on ten problém jen tak neuteče. Při té příležitosti se u nás zastavte na kávu. Neříkám, že takhle ten splín odplave neznámo kam, ale nebudete sami. Taky neslibuji, že TO vyřešíme za vás, ale možná nás napadne, jak s tím vším můžete pohnout vy.

Vždycky, když mě postihne katastrofa, tak si říkám, že v době úspěchu ho se mnou sdílí každý, tak trošku si ho okolí přivlastňuje. V době katastrof si za všechno najednou můžu sama.
Pravdou je, že to tak většinou je, ať je to tím, že ignoruji výstrahy, neposlouchám dobře míněné rady, protože mi přijdou omezující, a tak, znáte to. 

Co se špatnou náladou, nudou, pocitem „k ničemu nejsem“: 
V červenci bychom rádi udělali piknik. Kdo máte čas, chuť a odhodlání se na tom všem podílet, zavolejte nám a uděláme si bojovou přípravnou poradu. Na ní si domluvíme den, čas, místo, drobné kulinářské přípravky apod. (Vánoční večeře byla fajn, tak proč čekat až do Vánoc.)

  • Taky máme plnou půdičku starého oblečení, které je potřeba roztřídit, přerovnat, opravit a upravit a rozhodnout se, „co s tím“.
  • Tak trošku v nás klíčí myšlenka na „dobročinný letní bazar“, sami to ale nezvládneme. Můžeme jenom nabídnout zázemí v podobě šicího stroje, ubrouskovou techniku na textil a barvy na hedvábí k úpravě i bavlněných věcí.

Kde nás najdete: Legerova 20, Praha 2. Jsou ale situace, kdy jsme venku a hledáme, neuspějete-li, zavolejte a smluvíme si schůzku. 
Kam se nám dovoláte: 224 261 683, (nebo Markétě: 732 259 634) 
Kam můžete zasílat e-mail: clovekcloveku@volny.cz.

 

Příští měsíc na shledanou s Liborem a Markétou

 

 

 

Zveřejněno: 02.07.2005 – webadmin@praha2.cz
Vytisknout