Festival sportu pro Dvojku

V pondělí 13. září se v TJ Sokol Praha Královské Vinohrady konal další ročník Festivalu sportu pro Dvojku, který představuje dětem i dospělým sporty, jež mohou aktivně v Praze 2 provozovat. Propojuje místní sportovní kluby s veřejností a pomáhá získat nové sportovce. Zájemci se mohou hravým způsobem seznámit se širokou škálou sportů a vybrat si ten, který je jim nejbližší. Každý návštěvník si tak může daný sport nejen osahat ale také se zeptat trenéra na podrobnosti. Akce je v dopoledních hodinách zaměřena především na školy a školky, které s dětmi akci navštíví a v odpoledních hodinách zase na veřejnost a družiny.

Všichni si mohli vyzkoušet celou řadu sportovních aktivit, jako například inline bruslení, basketbal, americký fotbal, tenis, gymnastiku, atletiku, fotbal, veslování, florbal, judo, kickbox, aikido, házenou, tanec, tai-chi, šachy, sportovní rocknroll, hokejbal, pozemní hokej, lyžování, pétanque, stolní tenis, atletiku.

Malé i velké sportovce přišli na festival podpořit i místostarosta Jaroslav Šolc, radní Michal Zuna nebo  olympionik – kanoista Lukáš Rohan, který vybojoval na olympijských hrách v Tokiu stříbrnou medaili ve vodním slalomu.

Zveřejněno: 13.09.2021 – webadmin@praha2.cz
Vytisknout