Den válečných veteránů na Dvojce se blíží, přispět ale můžete už teď

Městská část Praha 2 se letos 11. listopadu 2021 již posedmé připojí k mezinárodně uznávanému dni a připomene vojenské hrdiny, kteří padli za naši vlast. Symbolem vzpomínky na válečné veterány je květ vlčího máku, který si dle tradice lidé (zejména západně od naší země) připínají na klopu.

Od dnešního dne až do 19. listopadu mají občané možnost tyto květy získat, pokud se zapojí spolu s námi do sbírky Vojenského fondu solidarity a přispějí libovolnou částkou. Kasičku pro tyto účely si zapůjčila i starostka Prahy 2 Jana Černochová, která patří k dlouhodobým podporovatelům válečných veterénů i Vojendského fondu solidarity.

Zájemci mohou do sbírky přispět už teď bankovním převodem libovolné částky na účet Vojenského fondu solidarity, zasláním DMSky nebo dobrovolnou částkou vhozenou do některé z pokladniček. Kasičky i vlčí máky budou samozřejmě k dispozici i během samotné akce 11. listopadu na nám. Míru.

Více informací o sbírce naleznete ZDE.

Děkujeme všem, kteří se s námi ke sbírce připojí.

Sbírka DVV

Plakát sbírka