DeliFest

Delifest


Delifest v italském duchu startuje 13.června v „Grébovce“

V červnu startuje v Praze 2 zbrusu nová série gastronomických festivalů pro celou rodinu s názvem Delifest. Navštívit tuto akci pro milovníky dobrého jídla a pití bude možné poprvé mezi 13. až 15. červnem v Havlíčkových sadech (Grébovce). První ročník bude ale letos lákat celkem na tři samostatné tématické části. Na každém z  těchto tří festivalů budou moci jeho návštěvníci ochutnat či zakoupit regionální speciality zaměřené pokaždé na jiný gastronomicý zážitek – poprvé to bude jídlo a pití ze slunné Itálie.

Samotný festival však nebude pouze o jídle, návštěvníci si zde budou moci užít i divadelní a hudební program odpovídající zaměření festivalu, který spolupořádá městská část Praha 2. Vstup na samotnou akci je i díky tomu zdarma.

První Delifest®, který se koná 13. až 15. června se ponese v duchu italské kuchyně, vína a italským lahůdek. V kulturní části pak na akci vystoupí mj. Xindl X, pro kterého to bude jediný koncert pod širým nebem v tomto roce. Rodiče s dětmi dozajisté naláka oblíbená dětská punk-rocková skupina Kašpárek v rohlíku a Dětská opera Praha. Pro děti je připraven každý víkendový den doprovodný program, pro dospělé večerní jazzový koncert a i divadelní představení.

Zveřejněno: 23.05.2014 – webadmin@praha2.cz   |   Aktualizováno: 23.05.2014 – webadmin@praha2.cz
Vytisknout