Časy se mění – vyprodaný galakoncert slavil úspěch (vloženo video)

Praha 2 si bude připomínat výročí sametové revoluce při různých příležitostech. Tou první byl včerejší galakoncert v Divadle na Vinohradech – pod názvem Časy se mění podle písničky Marty Kubišové, kterou hned na zahájení zazpívala obyvatelka Prahy 2 Jana Koubková.
Vystoupil i čestný občan Prahy 2 Jaroslav Hutka, jehož píseň Náměšť si s chutí zazpívalo celé vyprodané divadlo. Nepopiratelnou hvězdou večera byla Eva Pilarová, dále vystoupili například Janek Ledecký, Jitka Zelenková, Petra Černocká, Václav Noid Bárta, Olga Lounová či Adam Mišík, který zapěl píseň svého otce Vladimíra, resp. kapely Blue Effect. Dvouhodinovým programem provázeli Petr Sovič, jehož big band obstaral hudební doprovod, a Daniela Písařovicová.
Galakoncertem v Divadle na Vinohradech loni Praha 2 slavila sto let vzniku republiky, po letošním třicetiletém výročí pádu komunismu hodlá v této nové tradici pokračovat i v roce 2020; to oslavíme 75 let od konce druhé světové války. Přímo z pódia to slíbil místostarosta Jan Korseska a vysloužil si za to nadšené ovace publika. 

Text a foto: kav


 
Zveřejněno: 14.10.2019 – webadmin@praha2.cz
Vytisknout