Veřejné soutěže o odkup obecních bytů pokračují další aukcí

Městská část Praha 2 bude i v letošním roce pokračovat v prodeji volných obecních bytů prostřednictvím veřejné soutěže na principu aukce.

Ve středu 17. 4. 2019 proběhne v budově Novoměstské radnice na Karlově náměstí další veřejná soutěž o odkup obecních bytů. Jedná se o pokračování prodejních aukcí úspěšně zahájených v roce 2017. Účast zájemců i výsledné prodejní ceny jednoznačně potvrzují atraktivitu Královských Vinohrad a Nového Města.

Do dubnové aukce je k prodeji připraveno opět 12 bytových jednotek. Jednotlivé adresy se nacházejí v lokalitách ulic Kladská, Londýnská, Anglická a Italská. Více informací včetně uveřejněných „Aukčních vyhlášek“ je k dispozici na našich webových stránkách v sekci „Prodej bytů a na úřední desce.

Ve dnech konání prohlídek bytů pro veřejnost budou pravděpodobně obyvatelé dotčených domů vystaveni zvýšenému provozu a ruchu. Prohlídky jsou plánovány na soboty  23. 3. 2019 a 30. 3. 2019 v přesně stanovených hodinách (ul. Kladská a Londýnská 9:00–11:30 hod. a následně ul. Anglická a Italská 14:00–17:00 hod.). Předem tímto děkujeme našim obyvatelům za pochopení a se zájemci o koupi bytových jednotek se těšíme na viděnou na Novoměstské radnici.

Zveřejněno: 18.03.2019 – webadmin@praha2.cz