Velkoobjemové kontejnery v roce 2019

VOK říjen–prosinec 2019

Ulice   Datum Od Do
Vocelova út 1. 10. 2019 15:00 19:00
Neklanova 30 stř 2. 10. 2019 15:00 19:00
Jaromírova x Svatoplukova čt 3. 10. 2019 15:00 19:00
Polská 36 po 7. 10. 2019 15:00 19:00
Anny Letenské 13 út 8. 10. 2019 15:00 19:00
Sarajevská x Rejskova stř 9. 10. 2019 15:00 19:00
Ostrčilovo náměstí čt 10. 10. 2019 15:00 19:00
Na Hrobci po 14. 10. 2019 15:00 19:00
Na Kozačce út 15. 10. 2019 15:00 19:00
Pod Slovany x Trojická – LSD stř 16. 10. 2019 13:00 19:00
Slezská x Blanická čt 17. 10. 2019 15:00 19:00
Trojanova 7 po 21. 10. 2019 15:00 19:00
Záhřebská x Americká út 22. 10. 2019 15:00 19:00
Lublaňská x Koubkova stř 23. 10. 2019 15:00 19:00
Sázavská 13 čt 24. 10. 2019 15:00 19:00
Na Bojišti so 26. 10. 2019 10:00 14:00
Na Zderaze 7 so 26. 10. 2019 10:00 14:00
Římská x Italská po 28. 10. 2019 15:00 19:00
Slavojova út 29. 10. 2019 15:00 19:00
Chodská x Korunní stř 30. 10. 2019 15:00 19:00
Chopinova x Krkonošská čt 31. 10. 2019 15:00 19:00
Jaromírova x Svatoplukova po 4. 11. 2019 15:00 19:00
Londýnská x Rumunská út 5. 11. 2019 15:00 19:00
Polská 36 stř 6. 11. 2019 15:00 19:00
Anny Letenské 13 čt 7. 11. 2019 15:00 19:00
náměstí Míru
ne
10. 11. 2019
13:00
19:00
Vocelova po 11. 11. 2019 15:00 19:00
Ostrčilovo náměstí út 12. 11. 2019 15:00 19:00
Štěpánská x Na Rybníčku stř 13. 11. 2019 15:00 19:00
Na Kozačce čt 14. 11. 2019 15:00 19:00
Slezská x Blanická po 18. 11. 2019 15:00 19:00
Neklanova 30 út 19. 11. 2019 15:00 19:00
Trojanova 7 stř 20. 11. 2019 15:00 19:00
Záhřebská x Americká čt 21. 11. 2019 15:00 19:00
Na Bojišti so 23. 11. 2019 10:00 14:00
Na Zderaze 7 so 23. 11. 2019 10:00 14:00
Lublaňská x Koubkova po 25. 11. 2019 15:00 19:00
Sázavská 13 út 26. 11. 2019 15:00 19:00
Římská x Italská stř 27. 11. 2019 15:00 19:00
Pod Slovany x Trojická čt 28. 11. 2019 15:00 19:00
Chodská x Korunní po 2. 12. 2019 15:00 19:00
Slezská x Blanická út 3. 12. 2019 15:00 19:00
Chopinova x Krkonošská stř 4. 12. 2019 15:00 19:00
Jaromírova x Svatoplukova čt 5. 12. 2019 15:00 19:00
Londýnská x Rumunská po 9. 12. 2019 15:00 19:00
Na Kozačce út 10. 12. 2019 15:00 19:00
Neklanova 30 stř 11. 12. 2019 15:00 19:00
Polská 36 čt 12. 12. 2019 15:00 19:00
Pod Slovany
so
14. 12. 2019
13:00
19:00
Štěpánská x Na Rybníčku po 16. 12. 2019 15:00 19:00
Vocelova út 17. 12. 2019 15:00 19:00
Lublaňská x Koubkova stř 18. 12. 2019 15:00 19:00
Sarajevská x Rejskova čt 19. 12. 2019 15:00 19:00
Na Hrobci po 23. 12. 2019 15:00 19:00
Trojanova 7 po 30. 12. 2019 15:00 19:00
Římská x Italská po 30. 12. 2019 15:00 19:00

Velkoobjemové kontejnery (VOK) jsou přistaveny ve všední den od 15:00 do 19:00, v sobotu od 10:00 do 14:00. Do VOK je možné odložit starý nábytek, koberce, linolea, zrcadla, umyvadla, vany, WC mísy, staré sportovní náčiní, autosklo a kovové předměty. Nepatří tam živnostenský odpad, nebezpečný odpad, bioodpad, stavební odpad, pneumatiky, elektrospotřebiče, televizory a PC monitory, lednice, mrazáky a sporáky (více na www.cistadvojka.cz nebo na bezplatné lince 800 879 222).
Zveřejněno: 14.01.2019 – webadmin@praha2.cz
Vytisknout