V parku Folimanka pokračuje výuka basketbalu zdarma (vloženo video)

Na hřišti v parku Folimanka se opět rozjely tréninky basketbalu. Mohou na ně přijít děti z celé městské části a blízkého okolí. Věnují se jim profesionální trenéři USK Praha. Tréninky v parku pro zájemce pořádá vedení městské části Praha 2.

Celý projekt běží druhým rokem a je veřejností přijímán velice kladně. Spolupráce s terénními pracovníky nízkoprahového Klubu Beztíže2 i členy sportovního klubu USK Praha je na velmi vysoké úrovni. Cílem je nabídnout dětem z Prahy 2 a blízkého okolí Folimanky smysluplné využití volného času, což se evidentně daří,“ uvedl iniciátor projektu a radní Prahy 2 Michal Zuna.

Na trénink může přijít kdokoliv kdo má zájem od osmi do osmnácti let. Pokud se zúčastní celé série tréninků, naučí se všechny potřebné základy basketbalové hry.

Zveřejněno: 22.05.2020 – webadmin@praha2.cz