Tipy

Divadlo U hasičů
Vražda sexem – Joan Shirley PREMIÉRA – Hrají: Pavel Vítek, Jitka Asterová, Kateřina Macháčková, Hana Seidlová a další
– pá 2. 3. (19:00)
Tobogan – so 3. 3., 10. 3., 17. 3.,
24. 3. a 31. 3. (11:00)
Křehká rovnováha – út 6. 3. (19:00)
Štika k obědu – st 7. 3. (19:00)
Tanec mezi vejci – so 10. 3. (19:00)
Záměna – 10. 3. (14:00)
Poker bez esa – út 13. 3. (19:00)
Benátská vdovička – st 14. 3. (19:00)
Revizor – so 17. 3. (19:00)
Vězeň na druhé avenue
– po 19. 3. (19:00)
Chaos – st 21. 3. (19:00)
Vstupte... – so 24. 3. (14:00 a 18:00)
Hexenšús – po 26. 3. (19:00)
Sousedka – út 27. 3. (19:00)
Milionářka – st 28. 3. (19:00)
Víš přece, že neslyším, když teče voda
– čt 29. 3. (19:00)
Milá máti, drahá dcero
– pá 30. 3. (19:00)
Pat – Pavel Kohout PREMIÉRA – Hrají: Ladislav Frej, Věra Galatíková, Karel Pospíšil – so 31. 3. (19:00)
l

Divadlo na Fidlovačce
Ferdyš Pištora – čt 1. a po 26. 3.* (10:30)
Jak to vidí Amy – pá 2., út 13. 3. a st 28. 3. (19:30), so 3. 3. (15:00 a 19:30)
Mamzelle Nitouche
– so 31. 3. (15:00 a 19:30)
Klíčovou dírkou aneb Mládeži nepřístupno! – po 5., st 14. a 27. 3. (19:30)
Cyrano z Bergeraku – út 6. a pá 30. 3.
Ježíšmarjajosef aneb Zaplaťpánbůh
– st 7. a so 10. 3. (15:00 a 19:30),
st 21. 3. (19:30)
Šumař na střeše – čt 8. a so 24. 3. (15:00)
Slaměný klobouk
– pá 9. a út 20. 3. (19:30)
Kukaččí hnízdo – po 12. 3. (19:30)
Malované na skle – čt 15., pá 16., čt 22., pá 23. a 29. 3. (19:30), 17. 3. (15:00)
Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert – út 27. a st 28. 3. (9:30)
Fidlovačka
– so 17. 3. (19:30), po 19. 3. (9:30)
* 50% sleva vstupného – vhodné pro studenty a seniory
l

Divadlo na Vinohradech
Trojhvězdí – pá 2. 3. (C1)
Brouk v hlavě – so 3. 3. (14:00) a po 5. 3.
Jak je důležité míti Filipa
– so 3. a čt 8. 3. (14:00)
HUNCLÉDER („Psí kůže“) – út 6. 3. (B1)
Podzimní zahrada
– st 7., pá 16. a čt 29. 3.
Sto roků samoty – pá 9. 3. (D1) a st 21. 3.
Divadelní komedie – út 13. a út 20. 3.
Zpívající Benátky – st 14., čt 22. a út 27. 3.
Hostina u Petronia
– čt 15. 3. (15:00 a 19:00)
Návštěva staré dámy – so 17. 3. (14:00)
Dáma od Maxima
– pá 23. a st 28. 3. (premiéra A)
STUDIOVÁ PŘEDSTAVENÍ:
Rodinný večer, Vernisáž – pá 2. a čt 22. 3.
Tři velké ženy - 8. 3.
Scény z manželského života
– čt 15. a čt 29. 3.
Začátky v 19 hodin, není-li uvedeno jinak.
l

Státní opera Praha
Polský žid – 1. 3. (11:00), 3. 3. (premiéra), 7. 3., 11. 3. (14:00), 19. 3.
Carmina burana – 1. 3. (19:30)
Aida – 2. 3., 8. 3., 16. 3., 28. 3.
Turandot – 4. 3. (16:00), 29. 3.
Carmen – 5. 3., 17. 3., 26. 3., 31. 3.
Robert ďábel – 6. 3.
Tosca – 9. 3., 25. 3.
Nabucco - 10. 3., 30. 3.
Rigoletto – 13. 3., 23. 3.
Labutí jezero – 14. 3., 15. 3., 18. 3. (13:30)
La Traviata – 18. 3., 24. 3., 27. 3.
Madame Butterfly – 21. 3.
Kouzelná flétna – 22. 3.
Začátky v 19 hodin, není-li uvedeno jinak.
l

Podskalská celnice
na Výtoni
Expozice: Zaniklé Podskalí a Z dějin pražské paroplavby. Expozice jsou přístupné po celý rok po předběžné telefonické objednávce na čísle: 24 22 74 90.
Národní dům
na Vinohradech
Spirituál Kvintet – ne 11. 3. (19:30)
O. Havelka a Melody Markers
– ne 25. 3. (19:30)
l

Nová Akropolis
KRÉTA – po 26. 3. (18:00) – přednáška s diapozitivy. Civilizace, která stála u zrodu antického světa. Vznik a rozvoj mínojské kultury, Palác v Knóssu, odraz nebeských sil na zemi. Přednáší: David Plavec.
l
Muzeum Policie ČR
Každá středa odpoledne (14:00) patří dětem.
7. 3. Není stopa jako stopa
- daktyloskopie
14. 3. ALIEN - tan. studio Nautilus (pohádka)
VÝSTAVY
15. 3. Luděk VONDRA
- Duše v dřevě zakletá
l
Balbínova poetická hospůdka
Vladimír Merta & Jana Lewitová
– čt 1. 3. (20:00)
Starý kecky, malá bluesová improvizace
– so 3. 3. (19:00) a so 24. 3. (20:00)
Vladimír Veit, recitál pro písničkáře
– po 5.3. (17:00)
Dun an Doras, irská kapela
– út 6.3. (20:00)
Vladimír Mišík má narozeniny,
hraje ČDG „54“ – st 7.3. (19:00)
Ivan Hlas – čt 8. 3. (20:00)
Pepa Lábus & spol. – po 12. 3. (20:00)
Martin Hejnák, alternativní folk
– út 13. 3. (17:00)
Jakub Noha & band + Pavel Foltán
– út 13. 3. (20:00)
Štěpán Rak, kytara různých žánrů
– st 14. 3. (20:00)
Slávek Janoušek & Vojta Kupčík
– čt 15. 3. (20:00)
Jiří Schmitzer – pá 16. 3. (20:00)
Hnusná pohádka pro děti i dospělé
– ne 18. 3. (16:00)
Hnusná neděle s Ester Kočičkovou
– ne 18. 3. (20:00)
Irish Dew, keltská hudba
i s keltskou harfou – po 19. 3. (20:00)
Rumunským psům,
barová opera Ester Kočičkové
– út 20. 3. (20:00)
Radim Hladík & Jaroslav Hutka
– st 21.3. (20:00)
Jiří Dědeček – čt 22. 3. (20:00)
Meditační koncert,
Štěpán Bronec a šamanský buben
– ne 25. 3. (20:00)
Láďa Brom, citar, Fabrice Michel
– tabla (indická klasika) – po 26. 3. (20:00)
Pavel Žalman Lohonka – út 27. 3. (20:00)
Vašek Koubek – st 28. 3. (20:00)
KRYCHLE, humor a písničky
– čt 29. 3. (20:00)
l
Salmovská literární
kavárna
CA – VA, akustické mezijazzí – čt 1. 3.
VĚRA NERUŠILOVÁ, večer židovské hudby
– pá 2. 3.
CINGARELE, balady a písně – po 5. 3.
VRÁŤA EBR, s Vráťou Ebrem
o lidech s erbem – út 6.3.
JAROSLAV HUTKA – st 7. 3.
MLEJNEK, folk – čt 8. 3.
JAGABAB, písně časů minulých – pá 9. 3.
VLADIMÍR MERTA – po 12.3.
Vikýř JAROSLAVA SUCHÁNKA – út 13. 3.
TRABAND, netradiční dechovka – st. 14. 3.
ŠANTRÉ a hosté, folk – čt. 15. 3.
ESTER KOČIČKOVÁ, kozel důstojníkem
– písňový večer – pá. 16. 3.
CZELTIC, keltská muzika po 19. 3.
J. Š. SVĚRÁK, písně a blues – út 20. 3.
NAČAS, folk – st 21. 3.
TA JANA z Velké Ohrady – čt. 22. 3.
PAVEL BOBEK & Lída a Miloš Nopovi
– pá 23. 3.
JAUVAJS, irské a skotské písně
– po 26. 3.
DUN AND DORAS, irská kapela
– út 27. 3.
FIANNAN, irské písně a balady – st 28. 3.
PIOSENKI, avantgardní písňové formy
– čt 29. 3.
IVAN HLAS – 30. 3.
Začátky v 19:30 hodin, není-li uvedeno jinak.

Zveřejněno: 21.03.2001 – support@publix.cz
Vytisknout