Stalo se

§ Straka v drogerii
Tři parfémy v celkové hodnotě 650 korun si zasunul do kalhot v úterý 6. 3. neznámý muž a poté chtěl bez zaplacení projít přes pokladnu v drogerii ve Francouzské ulici. Čtyřiadvacetiletého mladíka, který byl již v minulosti trestán, předali strážníci MČ Praha 2 místnímu oddělení Policie ČR.

§ Čokomaniak v Delvitě
Zloděj ve středu 7. 3. zavítal do prodejny Delvita v Bělehradské ulici, kde odcizil 11 čokolád. Zasunul si je za mikinu a poté odcizené zboží pronesl bez zaplacení přes pokladnu. 24letého mladíka zadržela ochranka. Strážníci ho předvedli na místní oddělení Policie ČR, kde zjistili, že kradl opakovaně a v minulosti byl již za krádeže potrestán.

§ Strážníci si posvítili na auta
Kontrolní akci zaměřenou na vyhledávání odcizených vozidel pomocí malého přenosného počítače PTC provedli strážníci z Prahy 2 ve třech nočních směnách - v pátek 16. 3., v sobotu 17. 3. a v neděli 18. 3. Výsledkem kontroly, během níž si strážníci posvítili i na neoprávněně parkující vozidla na vyhrazených parkovištích invalidů, bylo v naší městské části zkontrolováno 1446 vozidel; bylo objeveno jedno auto, vedené v databázi hledaných vozidel.

§ Opilec řádil
„Neznámý muž, stojící před vstupem do metra na náměstí Míru, razantně buší do skleněných výplní, znečisťuje prostory metra tím, že nám plive na zem a je opilý“, znělo oznámení pracovnice metra, které přijalo v pátek 16. 3. ve 3:45 operační středisko. Strážníci na místě nalezli muže, posilněného alkoholem. Vyzvali ho k prokázání totožnosti, ale muž to odmítl, slovně hlídku napadl a nakonec jí sdělil, že nemá doklady. Rozkuráženého muže předvedli strážníci na místní oddělení Policie ČR.


ror

Zveřejněno: 03.04.2001 – support@publix.cz
Vytisknout