Signal Fest opět rozsvítil sv. Ludmilu

Videomapping německého umělce Daniela Rossy ozdobil kostel svaté Ludmily na náměstí Míru při čtvrtém ročníku Signal Festu. Kromě tradičního promítání na náměstí Míru se Prahy 2 týkaly další dvě instalace: obří světelná figura Amandy Parer na Karlově náměstí v jeho jižní částí a „Garden in Development“ Javiera Riery ve střední části. Španěl Riera si klade za cíl promítáním geometrických obrazců měnit krajinu, což se mu v působivém kontrastu s historickou Novoměstskou radnicí zajímavě daří. U této instalace, stejně jako na náměstí Míru, najdete také „infopointy“ Signal Festu a stánky s občerstvením.

Festival potrvá do neděle, vždy od 19.00 do 24.00 hodin. Koná se pod záštitou starostky Jany Černochové a za finančního přispění městské části Praha 2.

Text: kav
Foto: vin

Signal Fest opět rozsvítil sv. Ludmilu

Signal Fest opět rozsvítil sv. Ludmilu Signal Fest opět rozsvítil sv. Ludmilu Signal Fest opět rozsvítil sv. Ludmilu Signal Fest opět rozsvítil sv. Ludmilu Signal Fest opět rozsvítil sv. Ludmilu Signal Fest opět rozsvítil sv. Ludmilu Signal Fest opět rozsvítil sv. Ludmilu