Praha 2 oslavila Den rodiny i 95 let ČRo

V sobotu 19. května Praha 2 opravdu žila; konalo se několik akcí, které městská část spolupořádala, či jim dala záštitu starostka Jana Černochová. Ta se, spolu s místostarostkou Alexandrou Udženija, také přišla na některá místa podívat. Mezi největší události patřil bezesporu již třetí ročník oslav Dne rodiny, který v Grébovce ve spolupráci s Prahou 2 připravila společnost Women for Women. Oslavy si již našly své návštěvníky a nejen díky tradici, ale i letošnímu skvělému počasí se do Havlíčkových sadů přišly bavit tisíce lidí. Na Dnu rodiny představila Jana Černochová z pódia i nadační fond Prahy 2 - Dvojka srdcem, který pomáhá potřebným lidem v Praze 2. Dále starostka s místostarostkou pozdravily návštěvníky Růžového máje, festivalu růžových vín a klaretů, který se již posedmé konal na náplavce. A starostka Černochová nesměla chybět ani na velkolepé oslavě 95 let Českého rozhlasu v Riegrových sadech, kde vystoupila spolu s generálním ředitelem ČRo René Zavoralem. Jemu i návštěvníkům akce popřála nejen další dlouhá desetiletí činnosti ČRo, ale hlavně zachování nezávislého, profesionálního zpravodajství.

Text a foto: kav

Zveřejněno: 22.05.2018 – webadmin@praha2.cz