Poděkování partnerům klubů Prahy 2 na Novoměstské radnici

Ve čtvrtek 12. ledna se na Novoměstské radnici konalo setkání partnerů všech tří klubů Prahy 2, tedy Dvojka pro seniory a Dvojka pro děti a rodiče, které založila místostarostka Alexandra Udženija, a Dvojka pro přátele kultury, jehož zakladatelem je radní Jaroslav Šolc. Akce byla poděkováním partnerům všech klubů za skvělou spolupráci. Na začátku večera oba zakladatelé klubů všechny přítomné pozdravili a ocenili nabídku programů, které pro členy klubů připravují. Prezentaci vybraných partnerů pak zpestřilo hudební vystoupení bratrů Eliáše a Mattea Hagerových, kteří zahráli na housle a na klavír, vystoupení pěvce Davida Klánského a rozhovor se spisovatelkou a novinářkou Blankou Kovaříkovou. Poté už mohli všichni volně diskutovat a plánovat akce na další rok při sklence dobrého vína.

Text a foto: trc

Zveřejněno: 13.01.2017 – webadmin@praha2.cz