Oznámení o zahájení veřejných soutěží o odkup obecních bytů

V pondělí 12. 6. 2017 proběhne v budově Novoměstské radnice na Karlově náměstí první z letošních plánovaných veřejných soutěží o odkup obecních bytů. Záměrem radnice je do konce roku 2017 prodat přibližně 45 bytových jednotek novým vlastníkům. Veřejné soutěže by měly v obdobném režimu pokračovat i v následujícím roce. Jedná se především o bytové jednotky v lokalitě Vinohrad a Nového Města.

Pro nadcházející veřejnou soutěž formou aukcí bylo vyhlášeno celkem 12 bytů, jejichž adresy jsou v ulicích Sokolská, Rubešova, Čelakovského sady, a dále náměstí Míru a Masarykovo nábřeží. Kompletní informace vč. „Aukčních vyhlášek“ jsou k dispozici na našich stránkách www.praha2.cz v sekci „Prodej bytů“ a zároveň na úřední desce MČ Praha 2.

Ve dnech, kdy budou konány prohlídky bytů pro veřejnost, budou stávající obyvatelé pravděpodobně vystaveni zvýšenému provozu a ruchu v domě. Předem tímto děkujeme za pochopení. Přehled termínů prohlídek jednotlivých bytů je rovněž zveřejněn na našich webových stránkách ve výše uvedené sekci.

Ing. Michal Grundler

Zástupce starostky pro oblast správy majetku