Oznámení o zahájení veřejných soutěží o odkup obecních bytů

V pondělí 12. 6. 2017 proběhne v budově Novoměstské radnice na Karlově náměstí první z letošních plánovaných veřejných soutěží o odkup obecních bytů. Záměrem radnice je do konce roku 2017 prodat přibližně 45 bytových jednotek novým vlastníkům. Veřejné soutěže by měly v obdobném režimu pokračovat i v následujícím roce. Jedná se především o bytové jednotky v lokalitě Vinohrad a Nového Města.

Pro nadcházející veřejnou soutěž formou aukcí bylo vyhlášeno celkem 12 bytů, jejichž adresy jsou v ulicích Sokolská, Rubešova, Čelakovského sady, a dále náměstí Míru a Masarykovo nábřeží. Kompletní informace vč. „Aukčních vyhlášek“ jsou k dispozici na našich stránkách www.praha2.cz v sekci „Prodej bytů“ a zároveň na úřední desce MČ Praha 2.

Ve dnech, kdy budou konány prohlídky bytů pro veřejnost, budou stávající obyvatelé pravděpodobně vystaveni zvýšenému provozu a ruchu v domě. Předem tímto děkujeme za pochopení. Přehled termínů prohlídek jednotlivých bytů je rovněž zveřejněn na našich webových stránkách ve výše uvedené sekci.

 

  Ing. Michal Grundler

  Zástupce starostky pro oblast správy majetku

Vytisknout