Obnova vodovodního řadu v ul. Americká

Poté, co společnost ČKV Praha, s. r. o., dokončila rekonstrukci vodovodního řadu v ulici Varšavská, zahajuje v březnu práce v ul. Americká.

Od 1. 3. 2017 do 7. 4. 2017 bude uzavřena ul. Americká v úseku náměstí Míru–Uruguayská (včetně křižovatky s ul. Americká. V termínu 9.–22. 3. 2017 práce zasáhnou i do jednoho jízdního pruhu na náměstí Míru v místě křižovatky s ul. Americká.

Další etapa potrvá od 8. 4. 2017 do 19. 5. 2017, bude uzavřena ul. Americká v úseku Uruguayská–Záhřebská. Křižovatka ul. Záhřebská s Americkou bude neprůjezdná.

Náhradní parkování pro rezidenty je zřízeno přechodnou úpravou provozu v ul. Budečská, Bruselská, Jana Masaryka, na křižovatce ul. Záhřebská a Americká, a v ul. Šumavská.

Dočasné parkovací karty pro rezidenty parkující v nepřístupných garážích a vnitroblocích zařizuje za zhotovitelskou společnost ČKV Praha.

oddělení dopravy ÚMČ Praha 2

Zveřejněno: 01.03.2017 – veronika.simkova@praha2.cz