Nové krizové centrum pro děti v Trojické

Za přítomnosti starostky Jany Černochové včera nastalo „Vítání jara“ v organizaci Cestou Necestou. Ta si klade za cíl pomáhat ohroženým dětem. Cestou Necestou funguje již pět let v Praze 5, na staré adrese nyní zůstává služba Doprovázení pěstounů.

„Moc děkujeme radě městské části Praha 2 a jmenovitě paní starostce za vstřícnost a podporu, za poskytnutí těchto prostor, které jsou větší, ale také členitější a uzavřenější než naše předchozí sídlo a jsou tak výrazně vhodnější pro intimní hovory o dětských bolestech,“  uvedly včera při slavnostním setkání představitelky Cestou Necestou, Kateřina Dunovská a Markéta Řeřichová.

Jana Černochová pak po svém proslovu, v němž vyjádřila obdiv k práci organizace, s oběma dámami zapálila svíčku - a daly tak vzniknout pomyslnému plamínku naděje pro děti, jež nemají možnost prožívat své dětství v kruhu milující a funkční rodiny.

Nová adresa Krizového centra Cestou Necestou je v Trojické ulici 1. Více se dozvíte na adrese www.cestounecestou.org

text kav, foto kla

Starostka Prahy 2 Jana Černochová společně s představitelkami organizace Cestou Necestou, Kateřinou Dunovskou a Markétou Řeřichovou.   Starostka Prahy 2 Jana Černochová společně s představitelkami organizace Cestou Necestou, Kateřinou Dunovskou a Markétou Řeřichovou zapalují svíčku, aby tak daly vzniknout pomyslnému plamínku naděje pro děti.  Vzniklo nové krizové centrum pro ohrožené děti v Trojické.
Zveřejněno: 09.03.2016 – veronika.simkova@praha2.cz