Na Novoměstské radnici se setkala starostka s představiteli školství z Ukrajiny a Běloruska

Pracovní oběd připravila Praha 2 pro členy ukrajinsko-běloruské delegace. Na Novoměstské radnici uvítala starostka Prahy 2 Jana Černochová mimo jiné Olenu Onats, ředitelku Asociace ředitelů škol (AV UA), nebo Iru Rogovu, vedoucí odboru vzdělávání Kyjevské oblasti. Setkání se za českou stranu zúčastnili i Jaroslav Petrásek, předseda Komise pro výchovu a vzdělávání,  Jana Zárybnická, členka komise, či Albert Kubišta, který byl přítomný nejen jako člen komise, ale i jako ředitel Novoměstské radnice. V této roli také provedl závěrem setkání zahraniční návštěvu po radnici. Setkání inicioval ředitel ZŠ Vratislavova Trunda a jeho tématem byla samozřejmě výměna zkušeností ve školské oblasti.

Zveřejněno: 02.12.2015 – veronika.simkova@praha2.cz