Jahodobraní se v sobotu nekoná

Jak nám sdělil provozovatel farmářských trhů na Tylově náměstí společnost Farma Market, původně avizované Jahodobraní se v sobotu 19. května nekoná. V tomto termínu bude Tylovo náměstí vyhrazeno tradičnímu blešímu trhu.

Změnu nám pořadatelé dali na vědomí až nyní, takže se omlouváme čtenářům Novin Prahy 2, kteří se o Jahodobraní mohli dočíst v květnovém čísle radničního měsíčníku.

Rádi bychom znali váš názor, jak vnímáte změnu provozovatele trhů na Tylově náměstí. Najdete-li chvíli času, odpovězte nám, prosíme, na následující otázky. Děkujeme.

ANKETA  Jak se vám líbí?

Tylovo náměstí fungovalo jako tržiště už koncem 19. století, kdy se mu říkalo Tržní. Stávaly na něm desítky stánků a nakupovaly tu celé Královské Vinohrady. Městská část Praha 2 tuto tradici po více než sto letech obnovila a snaží se zajistit co nejlepší kvalitu prodávaného zboží a služeb.

V loňském roce vypsala radnice veřejnou soutěž na nového nájemce farmářského tržiště a v ní vyhrála společnost Farma Market. Jak se po dvou měsících fungování nový „hospodář“ osvědčuje, to mohou nejlépe posoudit zákazníci. Proto bychom rádi, milí čtenáři, znali váš názor. Napište nám, jak jste se současnou podobou Farmářských trhů „Tylák“ spokojeni.

•  Vnímáte změnu farmářských trhů k lepšímu?

•  Považujete současnou nabídku za vyhovující?

•  Jak hodnotíte tematické sobotní programy?

•  Co se vám na trzích líbí a co byste naopak chtěli změnit či zlepšit?

Těšíme se na vaše hodnocení na adrese redakce@praha2.cz.

red

ft

Ilustrační foto z farmářských trhů na Tylově náměstí
Zveřejněno: 14.05.2018 – webadmin@praha2.cz