Dobročinný bazar si objednal slunné počasí (vloženo video)

Náměstí Míru ve čtvrtek 18. května zaplnily stánky dobročinného bazaru Letního domu. Výtěžek z nákupu odloženého šatstva podpoří děti bez stabilního rodinného zázemí. Záštitu nad charitativní akcí převzala místostarostka pro oblast sociální a zdravotnictví Alexandra Udženija, která také krájela dort k oslavám 20 let Letního domu. "Jsem moc ráda, že Letní dům sídlí v Praze 2 a my můžeme podpořit jeho činnost včetně uspořádání dnešní akce na náměstí Míru," uvedla místostarostka Alexandra Udženija.

Letní dům se sídlem ve Vyšehradské ulici spolupracuje s oddělením sociálně právní ochrany dětí městské části Praha 2 tak, aby se dítě, vyrůstající v problematických podmínkách, nedostalo do ústavu a rodina zůstala zachována. Dětem z dětských domovů pomáhá Letní dům se zapojením se do samostatného života.

Text: tom
Foto: kav, pos