Bezpečnostní komise jednala v sídle Policie ČR

Říjnové zasedání bezpečnostní komise Rady městské části Praha 2 proběhlo v sídle Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy v Kongresové ulici v Praze 4. Na místě členy komise přivítal ředitel Krajského ředitelství Miloš Trojánek a ředitel Obvodního ředitelství Policie ČR Praha II. Jan Koníř. Představitelé radnice i zástupci policie se dohodli na další spolupráci týkající se nejen městského kamerového systému, ale také systematického navyšování policistů působících na území městské části Praha 2. Poté si členové bezpečnostní komise prohlédli zázemí integrovaného operačního střediska policie hlavního města Prahy.

Bezpečnostní komise jednala v sídle Policie ČR

Zveřejněno: 11.10.2016 – webadmin@praha2.cz