Bezbariérové byty v Praze 2

Městská část Praha 2 v současné době rekonstruuje dům č. 38 v ulici Jana Masaryka na bezbariérové byty. V objektu vznikne celkem 7 bytů, a to 1 byt 1+1, 4 byty 2 + k.k. a 2 byty 2+1, všechny I. kat. Byty by měly být připraveny k užívání ve III. čtvrt. 2000.
Vzhledem k tomu, že Obvodní úřad nemá k dispozici databázi občanů, jejichž zdravotní stav vyžaduje bezbariérové bydlení, obracíme se na ty občany Prahy 2, kteří potřebují v tomto směru řešit svou bytovou situaci, aby kontaktovali pracovnici humanitního odboru Obvodního úřadu Karinu Sadílkovou (tel. 2425 7035 - 8, l. 259 nebo písemně na adresu Obvodní úřad Praha 2 - humanitní odbor, nám. Míru 20, 120 39 Praha 2).
Všechny žadatele navštíví sociální pracovnice, aby bylo možno posoudit, zda jejich bytovou situaci bude vhodnější řešit úpravou současného bytu nebo přidělením bytu bezbariérového.
Mgr. Jarmila Cechnerová, zástupce starosty

Zveřejněno: 17.01.2000 – support@publix.cz