Benefiční koncert pro Nadační fond Dvojka srdcem (vloženo video)

Nadační fond Dvojka srdcem v letošním roce slaví druhé výročí svého založení. U této příležitosti pořádá Benefiční koncert, který se uskuteční 6. listopadu 2019 od 19:30 hodin ve Velkém sále Novoměstské radnice. Návštěvníci koncertu se mohou těšit nejen na vystoupení houslisty Jaroslava Svěceného, za klavírního doprovodu Lucie Toth, ale i na představení mladých talentů ze ZUŠ Ilji Hurníka, kterým nadační fond pomohl úhradou školného. Slavnostní událost podpoří i patronka nadačního fondu, herečka Simona Postlerová.

Vstupenky na benefiční koncert jsou k dostání v informačních kancelářích Úřadu MČ Praha 2 na náměstí Míru a v Jaromírově ulici a také v pokladně věže Novoměstské radnice. Celý výtěžek z akce poputuje na dobročinné účely – na školné za 2. pololetí v ZUŠ Ilji Hurníka, případně prostřednictvím nadace na další potřeby dětí a seniorů z Prahy 2.

benefiční koncert

Zveřejněno: 14.10.2019 – webadmin@praha2.cz