Beseda na téma Jak přežít první (k)rok

Ve čtvrtek dopoledne 22. října se uskutečnilo v zasedací místnosti radnice představení knihy „Jak přežít první (k)rok“, vydané společností Women for Women, spojené s besedou o problémech samoživitelek, těch, kteří se hrozí pádu do dluhové pasti, zažívají doma strach, otevřené násilí, nebo se odhodlávají vykročit z patologického vztahu a neví si rady.

Na otázky odpovídaly pracovnice společnosti Women for Women, a další hosté, spolupracující s organizací WfW ve prospěch ohrožených rodičů i dětí: finanční poradce, psycholog, právnička, psychoterapeutka zaměřená na problém domácího násilí, pracovnice Úřadu práce i vedoucí Oddělení sociálně právní ochrany dětí. Knihy „Jak přežít první (k)rok“ zakoupila i městská část Praha 2 a na besedě byly zdarma k dispozici.

Beseda "Jak přežít první (k)rok"  Beseda "Jak přežít první (k)rok"  Beseda "Jak přežít první (k)rok"  Beseda "Jak přežít první (k)rok"  Beseda "Jak přežít první (k)rok"  Beseda "Jak přežít první (k)rok"  Beseda "Jak přežít první (k)rok"  Beseda "Jak přežít první (k)rok"  
Zveřejněno: 22.10.2015 – veronika.trcova@praha2.cz
Vytisknout