Basketbalové tréninky dětí a mládeže ve Folimance opět pokračují

 

 

 

TISKOVÁ ZPRÁVA

 

 

Basketbalové tréninky dětí a mládeže ve Folimance opět pokračují

 

 

Ve čtvrtek 21. května odstartovala se zpožděním jarní část tréninků basketbalu pro děti a mládež ve věku od 8 do 18 let. Projekt tak pokračuje již druhým rokem.

Na venkovním hřišti v areálu parku Folimanka se dětem věnují členové basketbalového oddílu USK Praha. Vše probíhá ve spolupráci s Klubem Beztíže za patronace radního pro bezpečnost Michala Zuny.

„Celý projekt běží již druhým rokem a je veřejností přijímán velice kladně. Spolupráce s terénními pracovníky Klubu Beztíže i členy sportovního klubu USK Praha je na velmi vysoké úrovni. Cílem je nabídnout dětem z Prahy 2 a blízkého okolí Folimanky smysluplné využití volného času, což se evidentně daří,“ uvedl iniciátor projektu a radní Prahy 2 Michal Zuna.

Kdo se chce naučit základům basketbalu nebo si jen tak s vrstevníky zahrát, může v této jarní části přijít každý čtvrtek na multifunkční hřiště v parku Folimanka a to od 16 do 17:30 hodin. Otevřené tréninky budou probíhat až do konce června, v jednání jsou i prázdninové termíny. Děti a mládež od 8 do 18 let mají účast ZDARMA.

 

 

 

 

 

 

Zprávu zpracoval Odbor komunikace ÚMČ Praha 2. Další podrobnosti: Mgr. Andrea Zoulová, vedoucí odboru a tisková mluvčí, Odbor komunikace, tel.: 236 044 231, mobil: 731 553 188, e-mail: andrea.zoulova@praha2.cz.

Zveřejněno: 22.05.2020 – webadmin@praha2.cz
Vytisknout