Aktuálně z MČ Praha 2

1 2 3 4 5  další
  • Jak chutná burčák z Grébovky? Zjistíte v sobotu…

19.09. 2017
    Slavná historická vinice Grébovka v Havlíčkových sadech se chystá na sobotní vinobraní.
  • Policisté z Prahy 2 dostali od radnice kamery

15.09. 2017
    Městská část Praha 2 darovala policistům šest kamer v hodnotě 100 tisíc korun, které jim umožní lépe monitorovat práci v terénu. Z rukou radního pro bezpečnost Martina Víška dar na jednání bezpečnostní komise převzal ředitel OŘ Policie ČR Praha II Jan Koníř.

• Domov seniorů Máchova je v TOP 5

12.09. 2017
    Domov seniorů Máchova v Praze 2 patří mezi nejlepší v zemi. Po třech letech znovu získal certifikát Značka kvality udělovanou Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR a znovu se tak zařadil mezi pětihvězdičkové seniorské domovy.
  • Uzavření lávek pro pěší na výtoňském železničním mostě

12.09. 2017
    Dle sdělení Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s. dojde 12.9.2017 v 10:00 k uzavření obou lávek pro pěší na výtoňském železničním mostě.
  • Psí den na náměstí Míru se vydařil (vloženo video)

07.09. 2017
    Ve středu 6. 9. 2017 se na náměstí Míru konal již čtvrtý ročník Psího dne Prahy 2. Po minulých propršelých ročnících nám konečně počasí přálo a přichystalo příjemné polojasno a večer pak neuvěřitelný západ slunce.
  • Praha 2 má babybox nové generace (vloženo video)

05.09. 2017
    Na radnici Prahy 2 byl v úterý 5. září 2017 slavnostně uveden do provozu „babybox nové generace.“ Nová schránka pro odložené děti, kterou městská část pořídila za necelých 300 tisíc korun bez DPH, poskytuje novorozenci větší bezpečí a vyšší komfort prostředí.
  • Školní rok zahájila starostka Prahy 2 v ZŠ Kladská a Sázavská

04.09. 2017
    Již tradičně navštívila starostka Prahy 2 Jana Černochová základní školy, zřizované městskou částí, aby zde zahájila nový školní rok. Letos padla volba na ZŠ Kladská a ZŠ Sázavská.
  • V sobotu začala obnova tramvajové trati v Nuselském údolí

04.09. 2017
    V sobotu 2. září zahájil Dopravní podnik hl. m. Prahy rekonstrukci tramvajové trati v Nuselském údolí v úseku mezi Albertovem a Otakarovou ulicí. Tramvajový provoz je vyloučen. V jednotlivých etapách se bude postupně omezovat i provoz silniční dopravy.

Aktuálně z úřadu

1 2 3 4 5  další