Aktuality a informace ze školství
1 2 3 4 5  další
  • Vyhlášení vítězů školních olympiád

06.06. 2019
    Ve středu 6. června se konalo v budově DDM Praha 2 slavnostní vyhlášení vítězů školních olympiád pořádaných Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.
  • Den dětí v Riegrových sadech

05.06. 2019
    V pondělí 3. 6. 2019 mohli už od ranních hodin nejen žáci mateřských a základních škol Prahy 2 navštívit park v Riegrových sadech, kde bylo k oslavě Mezinárodního dne dětí připraveno patnáct stanovišť na téma „Letem světem“.
  • Festival Rotunda u sv. Longina

04.06. 2019
    Ve středu 29. 5. 2019 se prostranství před rotundou svatého Longina v ulici na Rybníčku proměnilo v příjemné místo setkání všech hudby milovných lidí, kteří se účastnili již 3. ročníku festivalu Rotunda, který pořádá Základní škola u svatého Štěpána a spolek Štěpán, z. s., s podporou Městské části Praha 2.
  • Mateřská škola Na Děkance obhájila titul Ekoškola

16.04. 2019
    MŠ Na Děkance se opětovně podařilo obhájit mezinárodní titul Ekoškola. Titul Ekoškola symbolizuje mezinárodní zelená vlajka, logo a certifikát. Tyto symboly zdobí přes 140 škol v České republice, více než 17 000 škol na celém světě.

Školy zřizované městskou částí Praha 2

MATEŘSKÉ ŠKOLY