Aktuality a informace ze školství
1 2 3 4 5  další
  • „KRABICE OD BOT“

10.12. 2019
    "Krabice od bot" je předvánoční sbírková akce, jejímž cílem je potěšit děti z chudších rodin v Česku. Děti z naší školy s pomocí učitelek naplnily prázdné krabice od bot dětskými dárky k Vánocům a v pátek 6.12.2019 je odnesly na sběrné místo...
  • Úspěch MŠ Španělská ve výtvarné soutěži Heraldická zvířata očima dětí

29.10. 2019
    Hnutí Na vlastních nohou – Stonožka vyhlásila ve spolupráci se ZOO výtvarnou soutěž pro děti ve čtyřech kategoriích. Soutěže se zúčastnilo 80 škol, porotě prošlo rukama 2243 výtvarných prací – výběr tedy nelehký. Nakonec (po 15 hodinách) vybrala odborná porota z každé kategorie tři nejlepší. Mezi oceněné v 1. věkové kategorii se umístily děti naší školy, které vytvořily s paní učitelkou společnou práci – „Kozel v erbu“.
  • Podzimní slavnost v MŠ Španělská

21.10. 2019
    Ve čtvrtek 10. 10. 2019 se konala v MŠ Španělská tradiční Podzimní slavnost na zahradě školy se spoustou soutěží, tvořivých dílniček a samozřejmě nechyběl ani šikovný řezbář dýní.
  • Děti se vyřádily v Riegrových sadech

03.09. 2019
    První školní den se mohly děti těšit na již tradiční akci k zahájení školního roku v Riegrových sadech. Na šikovnost dětí se přišel podívat i místostarosta pro oblast kultury a sportu Jaroslav Šolc, který si několik sportů také sám vyzkoušel.

Školy zřizované městskou částí Praha 2

MATEŘSKÉ ŠKOLY