Aktuálně z MČ Praha 2

1 2 3 4 5  další 
 • Praha 2 pokřtila novou knihu Místa vzdoru (vloženo video)

  12.12. 2017
  Městská část Praha 2 vydala ke 40. výročí vzniku dokumentu Charta 77 publikaci Místa vzdoru. Symbolicky v první pracovní den po Dni lidských práv ji v pondělí 11. prosince pokřtila starostka Prahy 2 Jana Černochová společně s autorem knihy historikem Petrem Blažkem a disidentkou Kamilou Bendovou.
 • Chytrá dvojka je novinka pro ty, kdo potřebují naši pomoc

  08.12. 2017
  Cukrárna Nejen z cukru na Vinohradech je jedním z 28 míst v Praze 2, která se mohou pochlubit označením Děti vítány. Jedná se o jeden z projektů Chytré dvojky, novinky v sociální oblasti, kterou dnes na tiskové konferenci v této vinohradské cukrárně představila městská část Praha 2.
 • Praha 2 opět děkovala policistům, strážníkům a hasičům

  07.12. 2017
  Včerejší tradiční setkání představitelů Prahy 2 se zástupci Policie ČR, Městské policie hl. m. Prahy a a Hasičského záchranného sboru se konalo ve Velkém sálu Novoměstské radnice již podevatenácté. Za práci členům bezpečnostních složek poděkovala starostka Jana Černochová, popřála jim co nejklidnější adventní službu a zdraví v novém roce. Slavnostního večera se účastnil též místostarosta pro bezpečnost Martin Víšek a místostarosta pro oblast financí a dopravy Jan Korseska.

 • Festival sportu pro Dvojku

  06.12. 2017
  Dne 5. prosince se konala od 9 do 17 hodin v Sokole Královské Vinohrady sportovní akce s názvem Festival sportu pro Dvojku. Cílem projektu bylo seznámit děti, dospělé i seniory s možnostmi sportovního vyžití na Praze 2 a blízkém okolí.
 • Porota i publikum ocenili soutěž mladých kadeřnic hlasitým potleskem

  06.12. 2017
  Nejtalentovanější studentky druhých a třetích ročníků pražské Střední školy – Centra odborné přípravy technickohospodářské poměřily dnes své síly v populární školní soutěži Krása 2017. Mladé kadeřnice, krejčové a kosmetičky se utkaly ve školní tělocvičně o ocenění poroty i přízeň publika.

Aktuálně z úřadu

1 2 3 4 5  další 

Aktuálně

1 2 
12