Aktuálně z MČ Praha 2

1 2 3 4 5  další
  • Proměna křižovatky v plácek

03.07. 2020
    Projekt Pražské židle & plácky je rozšířením projektu Pražské židle & stolky, který vzniká IPR Praha ve spolupráci s Magistrátem hl. m. Prahy a Trade Centre Praha, a. s. Účelem projektu je testování fungování různých pražských veřejných prostranství a podnícení tak diskuze o jejich stavu i budoucím rozvoji.
  • Praha vypsala dotační programy v oblasti památkové péče

01.07. 2020
    Dotační Program pro vlastníky památkově významných objektů na rok 2021 je určen na stavební a restaurátorské práce s cílem zachování památkové hodnoty a podstaty památkově významných objektů na území Pražské památkové rezervace či památkové zóny v hl. m. Praze, či na objekty, které jsou prohlášeny za kulturní památku, případně movité kulturní památky.
  • Používejte, prosíme, nadále v budově ÚMČ Praha 2 roušku

30.06. 2020
    Od 1. července většina obyvatel republiky sundá roušky. V Praze zůstane povinná ochrana úst a nosu na větších akcích a v metru.
  • Práce na Karlově náměstí omezí dopravu; dočasně nepojede metro C

29.06. 2020
    Rekonstrukce komunikace a chodníků v okolí Karlova náměstí v koordinaci s úpravami křižovatek se světelným signalizačním zařízením omezí dopravní provoz od července do října.
  • Praha 2 pomáhá při obnově Masarykova lesa v Izraeli

26.06. 2020
    Městská část Praha 2 před dvěma lety věnovala sto tisíc korun Židovskému národnímu fondu. Peníze byly použity k revitalizaci lesa, který dostal Tomáš Garrigue Masaryk ke svým 80. narozeninám.

Aktuálně z úřadu

1 2 3 4 5  další