Aktuálně z MČ Praha 2

1 2 3 4 5  další
  • Nadační fond Dvojka srdcem slaví rok své činnosti

20.02. 2019
    Nejen o tom, jak za dvanáct měsíců pomohl obyvatelům Prahy 2 obecní Nadační fond Dvojka srdcem, ale i o činnosti Centra sociálních služeb Praha 2 či o plánu městské části na výstavbu domova pro lidi s Alzheimerovou nemocí hovoří Alexandra Udženija, místostarostka Prahy 2 pro sociální oblast a zdravotnictví.
  • Městská část Praha 2 pomáhá řešit životní situace

19.02. 2019
    Ve čtvrtek 21. února proběhne v zasedacím sále v šestém patře budovy úřadu další z řady seminářů, jež ve spolupráci s občanskou poradnou Společnou cestou připravuje humanitní odbor Úřadu městské části Praha 2. Tentokrát bude tématem problematika bydlení.
  • V sobotu nepojedou tramvaje přímo mezi Lazarskou a Karlovým náměstím

18.02. 2019
    Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v sobotu 23. února 2019 od 8.00 hodin do 20.00 hodin k přerušení provozu tramvají v úsecích Lazarská – Karlovo náměstí a Lazarská – Jiráskovo náměstí, v uvedeném směru.
  • Jednota ČsOL v Praze 2 se rozrůstá

18.02. 2019
    Čestný obyvatel Prahy 2 Tichomir Mirkovič byl dlouholetým předsedou Jednoty Československé obce legionářské v Praze 2. Nyní je předsedou emeritním, výkonným předsedou se stal Jaroslav Syrový, místopředsedou pak z Brna přestoupivší generál Emil Boček.
  • Praha 2 si připomněla oběti spojeneckého bombardování (vloženo video)

15.02. 2019
    Praha 2 si ve čtvrtek 14. 2. v 11:00 hodin připomněla oběti spojeneckého náletu a bombardování hlavního města v roce 1945, od kterého uplynulo 74 let. Pietního aktu u pamětní desky se společně se starostkou městské části Praha 2 Janou Černochovou zúčastnili další zástupci radnice, legionáři a členové spolku Vltavan.

Aktuálně z úřadu

1 2 3 4 5  další