Aktuálně z MČ Praha 2

1 2 3 4 5  další
  • Praha 2 opět děkovala bezpečnostním složkám

18.12. 2018
    Je tradicí, že městská část pořádá předvánoční slavnostní večer, kdy se na Novoměstské radnici setkávají zástupci samosprávy Prahy 2, policistů, městských strážníků a odnedávna také hasičů.
  • Parkování v Praze 2 po dobu vánočních svátků

17.12. 2018
    Od 22. 12. 2018 do 2. 1. 2019 bude ve smíšených/fialových a návštěvnických/oranžových parkovacích úsecích omezena maximální cena za den stání v Praze 2 na 40 Kč/den a návštěvník si může předplatit až na 5 dnů (změna se netýká rezidentních/modrých parkovacích úseků). Cenové zvýhodnění platí pouze u fialových zón – úseků, které nemají provozní dobu v celotýdenním režimu.
  • Adventní posezení s klienty humanitního odboru

12.12. 2018
    Každým rokem zve humanitní odbor Úřadu městské části Praha 2 své klienty na předvánoční pohoštění, a ani tentokrát neudělal výjimku. Prostor opět poskytla Restaurace v Korunní ulici na Vinohradech, pro každého z téměř sedmdesáti příchozích bylo přichystáno bohaté menu. Klienty humanitního odboru přišli pozdravit nejen jeho pracovníci, ale samozřejmě také místostarostka Prahy 2 pro sociální oblast, Alexandra Udženija.
  • Vojáci poděkovali za obrázky od školáků Prahy 2

10.12. 2018
    Již čtvrtým rokem se letos konala oslava Dne válečných veteránů na náměstí Míru. Děti z mateřských a základních škol Prahy 2 byly zapojeny nejen do celodenního programu, ale již tradičně také malovaly obrázky pro české vojáky na zahraničních misích. Od českých vojáků v Bagramu přišlo minulý týden dětem v ZŠ Kladská za kresby velmi milé poděkování, o které se s radostí dělíme.
  • Polévka na adventním zastavení Pražanům chutnala (vložena videa)

14.12. 2018
    V příjemné atmosféře a radostné náladě proběhlo 2. prosince Adventní zastavení u Ludmily, pořádané městskou částí Praha 2. Bývá každoročním zpestřením vánočních trhů na náměstí Míru, o nichž se mezi Pražany traduje, že jsou nejkrásnější v Praze.

Aktuálně z úřadu

1 2 3 4 5  další