• VKV - Rozlučka s klubem

Zveme všechny členy Volnočasového klubu Vyšehrad na letní rozloučení s klubem.
  • Divadelní představení dramatických kroužků

Přijďte se bobavit a zazpívat si na divadelní přehlídku dramatických kroužků DDM Prahy 2. Představí se Vám mladí herci tří kroužků. Těšit se můžete na muzikálové pohádky Ať žijí duchové a Lotrando a Zubejda a na vlastní hru starších dětí WC drama.
  • VKV - Turnaj v ping pongu

Volnočasový klub Vyšehrad připravil pro své členy turnaj ve stolním tenise. Nemusíte se přihlašovat předem, přijďte přímo ten den do našeho klubu.
  • Akademie DDM Prahy 2

Závěrečné vystoupení tanečních a hudebních kroužků DDM v divadle U Hasičů.
  • MČR GP Othello

Mistrovství České republiky je otevřeno jak pro zaběhlé hráče, tak pro širokou veřejnost!
  • Vodácká víkendovka III.

Vodácké dvoudenní putování po řece vhodné pro začínající i zkušenější vodáky doplněné o hry, soutěže a učení se vodáckých a tábornických dovedností. Děti si vezou své věci na lodích, pomáhají vařit na ohni, spí ve stanech ... S dětmi jedou zkušení vodáčtí instruktoři.
  • Prázdninové loučení s minizoo

Přijďte se k nám rozloučit se zvířátky z minizoo, která čekají letní prázdniny a příprava na nový školní rok. Na našem přátelském, neformálním setkání vás bude kromě zvířátek čekat zábavné tvoření, hry a drobné občerstvení. V případě hezkého počasí bude vše probíhat na naší venkovní terase.
  • Holčičí noc

Tentokrát v letním stylu. Tato noc je určena pro všechny malé i velké parádnice, které rády něco tvoří, ale také si chtějí užít zábavu v podobě dívčí pyžamové párty a spacákového kina.

VKV - Turnaj ve stolním fotbálku
  • Rekord v 3IQ

Přijď nám pomoc vytvořit republikový rekord v hraní hry 3IQ (Trik). Hraje se v aule i před Domem dětí a mládeže na ulici. Hra má jednoduchá pravidla a podobá se piškvorkám. Naučíme se ji za dvě minuty. Odneseš si sladkou odměnu a pamětní list.

Výstava fotokroužků STV a VDV
  • Vernisáže mezi knížkami

K tvorbě patří prezentace - výstavy, vernisáže, sympozia, salóny, atd. U velkých malířů, výtvarníků i fotografů, stejně jako u dětí z našich kroužků. Tentokrát se můžete těšit na výtavu Fotokroužků ze Stanice techniků Vyšehrad a Výtvarné dílny Vinohrady.

Turnaj ve stolním tenise
  • Veletrh vědy a techniky

4. ročníku veletrhu se zúčastní spousta vědeckých pracovišť, firem, science center, škol, volnočasových organizací a také tam najdete nás, Stanici techniků Vyšehrad a Stanici přírodovědců.
  • Vernisáže mezi knížkami

Výlet pro maminky s dětmi do minizoo
  • Klub Síť: soutěž v tancování

A opět je tu odpoledne plné tancování :-).

Výlet TK Stopy lanový park Kladno
  • Vodácká víkendovka II.

• Dětský den

Celý den bude patřit dětem. Tentokrát v duchu "Zimních olympijských her v Koreji".
  • Soutěž O putovní pohár OMS Praha 2

Obvodní myslivecký spolek Praha 2 ve spolupráci s DDM Praha 2 pořádá 2. ročník soutěže základních škol "O putovní pohár Obvodního mysliveckého spolku Prahy 2".
  • 6. GP Turnaj Othello

Soutěž v deskové hře Othello. Hra o ceny. Zúčastnit se může každý!
  • PÁVIK - Odpoledne s pejskem

V rámci pátečních akcí nás i tentokrát čeká Odpoledne s pejskem, kde se od zkušené cvičitelky dozvíte zajímavé rady o výcviku psů a sami si vyzkoušíte psí trénink.
  • Příměstský tábor všeobecný 4

Máte rádi přírodu, zvířata, výlety, vyrábění, hry a chcete si co nejvíc užít poslední týden prázdnin se svými kamarády? Přidejte se k nám všeobecný příměstský tábor, který bude tou správnou tečkou za prosluněným létem.
  • Příměstský tábor taneční

Sportovně laděný příměstský tábor s tancem. Náplň tábora: hry v tělocvičně a na hřišti, výlet mimo Prahu, návštěva bazénu či koupaliště, každý den seznámení s některým druhem tance, zaměřeno převážně pro dívky.
  • Příměstský tábor sportovní 5

Sportovně laděný příměstský tábor. Náplň tábora: hry v tělocvičně a na hřišti, výlet mimo Prahu, návštěva bazénu či koupaliště, loděnice, zaměřeno převážně pro chlapce.
  • Příměstský tábor všeobecný 3

• Příměstský tábor technický

Tento příměstský tábor je zaměřen na technickou oblast - počítače, modelářství, elektro, autodráha, RC modely.. Součástí programu bude i celodenní výlet.
  • Příměstský tábor výtvarný

Na tomto příměstském táboře si účastníci vyzkouší nejrůznější výtvarné a animační techniky, práci s grafikou či tvorbu keramických výrobků.
  • Příměstský tábor všeobecný 2