• VKV - Virtuální realita

Pro členy Volnočasového klubu Vyšehrad jsme připravili první ochutnávku naši virtuální reality.
  • Klub Síť: turnaj v šipkách

Velký turnaj v šipkách. Přijď si zaházet nebo se jen tak naučit.

Výlet TK Stopy
  • Pátek vědecky i kreativně: Tvořivá dílna

Také v novém kalendářním roce je pro vás na "Páviku" připravena oblíbená tvořivá dílna plná nápadů!
  • Masopust v MC Macíček

plnění zábavných úkolů, tanec, maškarní průvod
  • VKV - vyrob si baterku

Pro členy Volnočasového klubu Vyšehrad nebo všechny ty,které zajímá elektronika, tak si můžete přijít vyzkoušet sestavit vlastní, originální baterku.
  • Klub Síť: turnaj ve fotbálku

A tentokrát je tu oblíbený turnaj ve stolním fotbálku, s Verčou. Jednotlivci i dvojice jsou vítáni.
  • Výtvarné dílny Slezská

1. program: TOČENÍ NA KRUHU (od 8 let) 2. program: HARRY POTTER A FANTASTICKÁ ZVÍŘATA (od 5 let)
  • VKV - Pařanská noc

Všechny nadšence do počítačových her zveme na naši únorovou pařanskou noc.

Pátek vědecky i kreativně: Outloň váhavý
  • Klučičí noc

Připravili jsme pro kluky od 6 let večerní a noční dobrodružství. Vyzkoušíte si například práci se dřevem, zajezdíte si na autodráze, zúčastníte se turnaje anebo poznáte proces vyvolávání fotografií.
  • Vernisáže mezi knížkami

K tvorbě patří prezentace - výstavy, vernisáže, sympozia, salóny, atd. U velkých malířů, výtvarníků i fotografů, stejně jako u dětí z našich kroužků.
  • Klub Síť: turnaj v deskových hrách

Odpoledne plné deskových her. Především se budeme učit Rummikub, Quoridor a Quatro. V listopadu proběhnou velké turnaje v těchto hrách.
  • Klub Síť: turnaj v deskových hrách

• VKV - Výživa a moje tělo

Pro členy Volnočasového klubu jsme připravili zajímavou přednášku o stravování a pohybu.
  • Příměstský tábor všeobecný 4

Máte rádi přírodu, zvířata, výlety, vyrábění, hry a chcete si co nejvíc užít poslední týden prázdnin se svými kamarády? Přidejte se k nám všeobecný příměstský tábor, který bude tou správnou tečkou za prosluněným létem.
  • Příměstský tábor taneční

Sportovně laděný příměstský tábor s tancem. Náplň tábora: hry v tělocvičně a na hřišti, výlet mimo Prahu, návštěva bazénu či koupaliště, každý den seznámení s některým druhem tance, zaměřeno převážně pro dívky.
  • Příměstský tábor sportovní 5

Sportovně laděný příměstský tábor. Náplň tábora: hry v tělocvičně a na hřišti, výlet mimo Prahu, návštěva bazénu či koupaliště, loděnice, zaměřeno převážně pro chlapce.
  • Příměstský tábor všeobecný 3

• Příměstský tábor technický

Tento příměstský tábor je zaměřen na technickou oblast - počítače, modelářství, elektro, autodráha, RC modely.. Součástí programu bude i celodenní výlet.
  • Příměstský tábor výtvarný

Na tomto příměstském táboře si účastníci vyzkouší nejrůznější výtvarné a animační techniky, práci s grafikou či tvorbu keramických výrobků.
  • Příměstský tábor všeobecný 2

• Příměstský tábor Procházky Prahou IV.

OBSAZENO. Přijímáme náhradníky.
  • Příměstský tábor Pro nejmenší 3

Tento příměstský tábor je určen pro děti, které ještě navštěvují MŠ, tedy děti ve věku od 3 do 6 let. Čeká na ně krásný program přizpůsobený věku a spousta dobrodružství :-)
  • Letní tábor šermířský

Tábor umístěný v areálu obklopeném krásnými lesy. Tábor bude vedený jako sportovní soustředění, pro cca 20 dětí, zaměřené na historický šerm a zápas doplněný sportovními a zážitkovými aktivitami.
  • Letní tábor sportovní

Tábor umístěný v areálu na břehu rybníka zaměřený na sporotvní aktivity, na tradiční i netradiční sporty a hry. Tábor je motivován výpravnou celotáborovou hrou a doplněn o turistiku, cykloturistiku (dle volby dítěte).
  • Příměstský tábor Procházky Prahou III.

OBSAZENO. Přijímáme náhradníky.
  • Letní tábor taneční 2

Letní taneční tábor zaměřený na společenský a latinsko-americký tanec,je přednostně určen pro děti navštěvující kroužek latinsko-amerických tanců v DDM Praha 2.
  • Letní tábor všeobecný 3

Tábor proběhne v krásném areálu ŠVZ Žihle. Zde budeme využívat množství sportovišť, dětské atrakce, čisté lesy k hrám a soutěžím. Připravena je celotáborová hra.
  • Letní tábor vodácký

Vodácké putování doplněné celotáborovou hrou, nácvikem zálesáckých dovedností, poznáváním přírody.